Witajcie w Apartamentach Orla

Oferujemy wypoczynek w komfortowych apartamentach, gdzie nasi goście mogą cieszyć się górskimi krajobrazami i obecnością bliskich.

Do dyspozycji oddajemy 6 nowocześnie i kompleksowo wyposażonych apartamentów. Każdy z apartamentów posiada część dzienną, sypialnię lub sypialnie, bogato wyposażony aneks kuchenny i łazienkę. W każdym z apartamentów znajduje się TV. Zapewniamy też bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Dodatkowo, na wszystkich gości, którzy zdecydują się na noclegi w naszym obiekcie czeka sauna ze strefą relaksacyjną oraz pomieszczenie przeznaczone do przechowywania nart, snowboardów, rowerów lub wózków dziecięcych. Pomieszczenie wyposażone jest w elektryczne suszarki do butów.

Bezpośrednio obok budynku znajduje się parking.

Usytuowanie naszego budynku pozwala rozkoszować się widokami Beskidów nawet bez wychodzenia z apartamentu. Okna salonów wszystkich apartamentów zwrócone są w kierunku szczytu Skrzycznego oraz Skoczni Narciarskiej Skalite. Okna sypialni skierowane są na zbocza Klimczoka. Budynek jest zlokalizowany w bardzo spokojnej części Szczyrku, wieczorem słychać miły szmer pobliskiego strumyka. Część apartamentów posiada szerokie balkony, na których po dniu spędzonym w górach można ogrzać się w promieniach zachodzącego słońca. Wyjątkowy krajobraz roztaczający się przez ogromne, panoramiczne okno najwyżej położonego apartamentu jest atrakcją samą w sobie i sprawia, że noclegi u nas są niezapomniane!

W zasadzie do udanego wypoczynku, czy to weekendowego czy dłuższego pobytu, brakuje już tylko Was!

Okolica

Nasz obiekt oferuje nie tylko noclegi w komfortowych pokojach i apartamentach, ale także wiele form spędzania wolnego czasu w najbliższej okolicy. Osoby kochające wycieczki po górach i aktywny wypoczynek znajdą wiele tras do wędrówek, górskich biegów oraz centra narciarskie z różnorodnymi wyciągami. Górskie trasy piesze oraz biegowe są bardzo dobrze oznakowane i opisane. Jeżeli chcesz zaplanować pieszą wycieczkę górskim szlakiem zajrzyj tutaj. Jeżeli natomiast masz ochotę na trening biegowy w górskich plenerach, szczegółowy opis tras biegowych znajduje się pod tym linkiem.

Regionalne karczmy i restauracje w Szczyrku oraz okolicznych miejscowościach takich jak Wisła, Ustroń oraz Istebna, przyciągają gości swoimi przysmakami. Dzieci będą miały możliwość spożytkować swoją energię na basenach, w parkach linowych i na placach zabaw.

Odezwij się do nas