Noclegi w Szczyrku

APARTAMENTY ORLA

Kompleks Apartamenty Orla powstał z myślą o rodzinach lub grupach przyjaciół szukających możliwości wypoczynku w Beskidach. Jest to idealna opcja dla osób chcących odpocząć od zgiełku miasta w kompleksowo wyposażonych pokojach i apartamentach, gwarantujących spokój, wygodę i domową atmosferę.

Położenie apartamentów blisko centrum Szczyrku (15 min. pieszo lub 5 min. jazdy samochodem) umożliwia szybki dostęp do ośrodków narciarskich oraz innych rozrywek oraz bogatej bazy gastronomicznej.

Nocleg lub noclegi w górach? Wygodne pokoje w Apartamenty Orla i Szczyrk czekają na Was!

CZYTAJ WIĘCEJ

ATRAKCJE

Bliskość trzech nowoczesnych ośrodków narciarskich Skrzyczne - COS, Szczyrkowski Ośrodek Narciarski i Beskid Sport Arena sprawi, że będziecie się dobrze bawić bez względu na to, czy odwiedzacie Szczyrk zimą czy latem. Blisko 40 km zróżnicowanych tras narciarskich, dostępnych w ramach jednego ski-passu, nowe wyciągi, poszerzone i oświetlone trasy i nowoczesny system nażnieżania - to wszystko czeka na Was w Szczyrku już w najbliższym sezonie narciarskim 2017/2018. 

Lokalizacja w Szczyrku pozwala też na korzystanie z uroków i atrakcji pobliskich miejscowości takich jak Wisła, Ustoń oraz Istebna. 

Dla tych, którzy stęsknią się za miastem lub mających ochotę skorzystać z szerszej oferty kulturalno-rozrywkowej, dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu może być wypad do Bielska-Białej.

CZYTAJ WIĘCEJ

OKOLICA

Szczyrk oferuje nie tylko noclegi w komfortowych pokojach i apartamentach, ale także wiele form spędzania wolnego czasu. Osoby kochające wycieczki po górach i aktywny wypoczynek znajdą wiele tras do wędrówek oraz centra narciarskie z różnorodnymi wyciągami. Regionalne karczmy i restauracje w Szczyrku oraz okolicznych miejscowościach takich jak Wisła, Ustroń oraz Istebna, przyciągają gości swoimi przysmakami. Dzieci będą miały możliwość spożytkować swoją energię na basenach, w parkach linowych i na placach zabaw.

CZYTAJ WIĘCEJ

OFERTY SPECJALNE - BABIE LATO 2017

Zapraszamy do śledzenia każdego dnia naszych ofert specjalnych. Specjalne ceny pojawiają się w zależności od dostępności apartametów w wybranych terminach. Oferta dotyczy wyłącznie rezerwacji bezpośrednich. Prosimy o kontakt tel. 0048 530 010 521.

Przy pobytach 5-7 dni zniżka 15 %

Oferta ważna od  18.09.2017 do 01.10.2017 

 

 CZYTAJ WIĘCEJ

Szukasz apartamentu w górach?

Zaplanuj wypoczynek  w nowocześnie i kompleksowo urządzonych apartamentach z widokiem na Skrzyczne. Zobacz nasz sztandarowy apartament. Szczyrk i nocleg/noclegi w naszych apartamentach to idelane rozwiązanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

REZERWACJE Jesień 2017 

Babie Lato, złota jesień, trochę deszczu, trochę słońca. Ten czas w barwach jesiennych to dobry czas by odwiedzić góry.

Jesienią góry są najpiękniejsze.

Zapraszamy!!

Czekamy również na naszych lojalnych klientów z porzednich lat.

Prosimy o kontakt telefoniczny +48 530 010 521 lub mailowy apartamentyorla@gmail.com

CZYTAJ WIĘCEJ